23.04.2025
$
41.52
47.71
San Francisco
13.3
°С
Невелика хмарність

АРТУР БОЦ: «МИ РОБИМО ВСЕ «ПІД КЛЮЧ» – ВІД ПРОЄКТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ І АЖ ДО ЙОГО ЗАПУСКУ»

02.02.2025
15:20:11
Поділитись:

Компанія «Бан Інтернешнл Україна» займається постачанням зерносушарок,  зернотранспортного обладнання і складових до елеваторів, а саме – зерносушарок та очисних машин. Зокрема реалізує в Україні зерносушарки двох відомих американських брендів – Grain Handler і GT. Також ця компанія механізує на вітчизняних сільгоспвиробництвах склади, перетворюючи їх на багатофункціональні. «Бан Інтернешнл Україна» у своїй діяльності співпрацює як з фермерами з обробітком у 5 га, так із агрохолдингами. Про це розповідає директор компанії Артур Боц.

-         Артуре Іоановичу, зерносушарки яких компаній постачає на вітчизняний ринок ТОВ «Бан Інтернешнл Україна» і в чому їхня ефективність для сільгоспвиробництва?

-         Ми постачаємо зерносушарки від двох компанії – Grain Handler і GT.  Вибір випав на них, тому що Grain Handler виробляє сушарки, які сушать від 100 тонн до 5000 тонн,  а GT сушарки потужністю від 50 то 200 тонн – це невеликі, як ми кажемо, фермерські сушарки. Об’єднує їх те, що вони мобільного типу, а за принципом сушіння одні потокові, інші – циклічні. Таким чином ми вирішуємо проблеми наших клієнтів, які  потребують техніку від наймінімальнішої до наймаксимальнішої продуктивності.

 

 

-         Чому компанія «Бан Інтернешнл Україна» у своїй діяльності надає перевагу саме американським сушаркам?

-         Перш за все через те, що це якісна продукція. Усе зроблено дуже просто та надійно. Термін експлуатації таких агрегатів мінімум 15-20 років. Ми були в США й бачили сушарки з 70-80-их років минулого століття, котрі працюють й досі. Це підтверджує і наша вітчизняна практика, серед клієнтів маємо компанію «Агропросперіс». У цьому великому холдингу ми ще 17 років тому змонтували 2 сушарки по 1000 тонн на добу кожна. Й вони досі успішно працюють.

-         Артуре Іоановичу, в чому особливості запропонованих Вашою компанію вітчизняному агроринку сушарок? І чому ввозите в Україну переважно сушарки мобільного режиму виконання?

-         На потокових сушарках обладнання можна поставити в режим від 100 до 600 тонн на добу. Це і буде мобільне виконання. Щодо стаціонарного обладнання, то це можуть бути моделі з режимом роботи від 300 тонн на до 6000 тонн на добу великого спектру виконання. Ввозимо в Україну переважно сушарки мобільного режиму, бо нашим клієнтам для цього не потрібно зв’язувати себе документацією (там дуже багато бюрократії), при купівлі сушарного комплексу. А при використанні мобільної техніки цього всього не потрібно – поставив і працюєш.

-         У сушарках, котрі вітчизняному ринку пропонує «Бан Інтернешнл Україна», є вмонтовані заводом очисники?

-         Так, якщо в тебе кукурудза, яку привозиш з поля, то не чистиш її, а одразу ж відправляєш на сушарку. Там вбудовано скальпілятор і пневмоповітряний очисник. Сушарка чистить як повітрям, так і грубою очисткою за допомогою решіток. Там є така система, яка сама очищає потоки зерна. Це вигідно тим, що не треба розбудовувати якийсь потужний комплекс. Цей варіант ідеально підходить для невеликих фермерських господарств.

-         Ваша компанія постачає в Україну не лише сушарки, а й зернотранспортне обладнання.

-         Так, адже чимало з аграріїв будують склади напольного типу, або ж займаються їхньою реконструкцією. І саме для таких клієнтів ми постачаємо зернові транспортери (стрічкові або ланцюгові) і розробляємо схему навантаження і розвантаження. Ми здійснюємо механізацію складів, які перетворюємо на багатофункціональні. Їх, для прикладу, можна використовувати: влітку, коли там немає зерна,  для зберігання запчастин і техніки та їхнього ремонту; а весною чи восени там зберігати зерно чи іншу сільгосппродукцію. Зазвичай для цього було потрібно багато автівок, людей, пального й запчастин.

Ми  ж ставимо зернові транспортери, які механічно завантажують склади і так само їх вивантажують. Перевага в їхньому застосуванні – дуже велика, бо ми прокладаємо зернотранспортні маршрути від зерносушарного комплексу одразу до складів. Тобто весь склад по всій його довжині рівномірно завантажується.

 

-         Артуре Іоановичу,  яку перевагу, обравши обладнання від «Бан Інтернешнл Україна», отримує Ваш замовник – аграрій?

-         Ми робимо повність все «під ключ» від проєктування, монтажу, навчання і аж до запуску. Тобто в замовника є в кого запитати, чому так і що не так? Отримавши замовлення, наша компанія робить все від початку і до завершення.

Олег ЛІВІНСЬКИЙ

Останні новини

22.04.2025
12.23.03
СТАТИСТИКА.ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ НА ЗЕРНО В УКРАЇНІ НА 22 КВІТНЯ 2025 РОКУ
Середньозважені ціни закупівлі зернових та олійних культур в Україні на умовах CPT термінали, E...
22.04.2025
12.08.24
В УКРАЇНІ ЦЬОГОРІЧ ОЧІКУЄТЬСЯ ЗРОСТАННЯ ВРОЖАЮ
  Українські аграрії очікують загальне збільшення врожаю у 2025 році. Однією з найпопулярніших...
22.04.2025
11.38.33
НА ЗАКАРПАТТІ ЗАПУСКАЮТЬ ВИРОБНИЦТВО КРАФТОВОГО СИДРУ
Андрій Мелеш, співвласник закарпатського виробника соків «Коник», разом із Яною Матвійчу...
22.04.2025
11.14.38
ВАНТАЖОПОТІК У МОРСЬКИХ ПОРТАХ УКРАЇНИ СКОРОТИВСЯ НА 17%
  У січні-березні 2025 року українські порти перевалили 23 млн. тонн вантажів, що  4,8 мл...
22.04.2025
10.59.21
НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НЕМАТЕРІАЛЬНІ СКАРБИ РЕГІОНУ
В етнопарку «Агроленд», що в с. Великий Ходачків Підгороднянської громади провели обласн...
22.04.2025
10.50.12
АГРАРНІ НОТИ: ПЕРЕВАГИ І РИЗИКИ НОВОГО ІНСТРУМЕНТУ
  В Україні почали працювати аграрні ноти — неемісійний цінний папір в електро...
22.04.2025
10.49.08
ПРОВЕЛИ РАЙОННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА
Чортківською районною військовою адміністрацію спільно із Чортківською районною громадською організа...
22.04.2025
10.18.07
ПОДІЛ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
Іноді власнику землі потрібно розділити одну ділянку на кілька, або навпаки — обʼєднати кілька...
Всі новини