Появу в Україні сучасного тракторного заводу обговорили під час зустрічі з представниками корейської компанії LS Group. Запуск цього заводу може стати важливим кроком для інвестицій, а також для відновлення агросектору країни. Про це розповідає AGROREVIEW
Після початку повномасштабного вторгнення росії Україна втратила понад 8000 одиниць техніки, з яких більше 1000 — трактори. Це підтвердив Коваль, зазначивши, що Міністерство аграрної політики та продовольства постійно працює над модернізацією матеріально-технічної бази агросектору.
“Нам цікавий багаторічний досвід та передові технології LS Group у виробництві сільськогосподарської техніки, які вони готові інтегрувати у виробництво в Україні”, – підкреслив Коваль.
Корейські інвестори вже активно шукають потенційних партнерів для реалізації цього проєкту, а Міністерство аграрної політики сприяє налагодженню співпраці в форматі спільного українсько-корейського підприємства.
Крім будівництва заводу, з менеджментом LS Group також обговорювались можливості реалізації біоенергетичних проєктів в Україні, зокрема, виробництва біоетанолу, та створення технологічного центру для виготовлення двигунів для сільськогосподарської техніки.
“Впевнений, це лише початок нашої співпраці. Будівництво тракторного заводу посилить нашу промислову базу, створить нові робочі місця та зміцнить позиції України, як виробника високоякісної агротехніки. Більше того, наростить власне виробництво сільськогосподарської техніки”, – підсумував Коваль.
Довідково: LS Group — один із провідних гравців південнокорейської промисловості, відомий своїми тракторами потужністю від 30 до 150 кінських сил. Нагадаємо, Міністерство економіки вдруге цього року розширило перелік української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, 25% вартості яких компенсується державою. До списку додано 62 нові позиції, що дозволить аграріям і агропереробникам обирати з 11 910 одиниць техніки.