Інженерно-Технічний Центр «Системи Комплексної Автоматизації Технології» (ІТЦ «СКАТ») – був створений фахівцями з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи по комплексній автоматизації технології зернопереробної промисловості (елеватори, млини, комбікормові заводи, хлібоприймальні підприємства, маслопресові заводи).
До робіт по автоматизації технологічних процесів в компанії залучені молоді програмісти, фахівці в галузі електротехніки та мікроелектроніки з профільних вузів, що перейняли досвід у своїх старших товаришів. Цей підрозділ займається розробкою нових промислових пристроїв та програмного забезпечення для управління технологічного обладнання будь-якого підприємства агропромислового комплексу. Компанією розроблено та встановлено на різних заводах 5 «поколінь» промислових контролерів, які успішно працюють по сьогоднішній день.
Також компанія має електромонтажний підрозділ. Електромонтажні роботи – одні з найскладніших і відповідальних монтажних робіт, які повинні виконуватись тільки висококваліфікованими фахівцями. Співробітники цього підрозділу можуть в дуже стислі терміни зробити електромонтажні роботи будь-якої складності навіть діючого об’єкта, не зупиняючи виробничий процес на тривалий час.
Основні напрямки діяльності ІТЦ «СКАТ»:
· електромонтаж, автоматизація, налагодження, запуск об’єктів АПК «під ключ»;
· автоматизовані системи дозування на комбікормових заводах;
· автоматизовані системи управління технологічним обладнанням;
· автоматизовані системи вимірювання температури зернової сировини в силосах;
· комплексна автоматизація підприємств за технічним завданням замовника;
· електромонтажні роботи будь-якої складності;
· виробництво шафового обладнання (пуско-регулююча апаратура, шафи автоматики тощо).
Про комплексну автоматизацію технології зернопереробної промисловості, справжніх господарів землі, а також тваринників і садівників, які завдяки співпраці з партнерами – постачальниками сучасних та високопродуктивних: сільгосптехніки, насіння, міндобрив і ЗЗР досягають високої врожайності культур, вагомих здобутків у тваринництві й загалом розвитку своїх господарств – читайте на телеграм-каналі https://t.me/teragrotour.