05.05.2025
$
41.6
47.19
Columbus
13.9
°С
Суцільна хмарність

ІННОВАЦІЇ. БІОПРЕПАРАТИ — НОВИЙ РУБІЖ В АГРОВИРОБНИЦТВІ

05.05.2025
11:33:40
Поділитись:

Традиційні засоби захисту рослин відігравали і продовжують відігравати ключову роль у забезпеченні продовольчого виробництва. Однак фермери стикаються з новими викликами, такими як спека, посуха або інші стресові фактори для культур, і тому вони шукають нові рішення для захисту та покращення своєї продуктивності та здоров'я своїх полів. Інформує AGROPORTAL.UA

Сільгоспвиробники розуміють, що біологічні засоби є важливою частиною їхньої програми управління культурами, оскільки вони можуть заповнити прогалини, які не забезпечують традиційні засоби захисту, або підсилити ефект, доповнюючи вже наявні рішення. Маючи інтегровану цілісну програму, фермери використовують доступні їм технології для управління помітними та руйнівними шкідниками, а також допомагають своїм культурам долати невидимі виклики, що впливають на їхнє виробництво, такі як зміна погодних умов, вимоги споживчого ринку та стійкість шкідників.

Біопрепарати створюються на основі речовин, що вже існують у природі. Деякі з продуктів є справжніми живими організмами, такими як корисні бактерії. Інші, такі як ферменти, отримані з природних матеріалів. Вони розроблені таким чином, щоб легко інтегруватися в наявні агрономічні практики та підвищувати врожайність.

Біопрепарати надають аграріям низку переваг, зокрема:

  • Захист інвестицій. Кожного разу, коли культура зазнає стресу через спеку, посуху чи сильні бурі, її потенціал знижується. Біопрепарати допомагають захистити врожай і вкладені в нього ресурси.
  • Різноманіття. Біопрепарати діють за новими механізмами, що дозволяє уповільнити розвиток резистентності шкідників до діючих речовин.
  • Сталий розвиток. Біопрепарати — додаткові, дружні до довкілля, рішення для фермерів.
  • Гнучкість. Багато біопрепаратів зареєстровані для різних культур і можуть використовуватися разом із традиційними засобами, підвищуючи ефективність виробництва. Багато з них сумісні з різними практиками ведення сільськогосподарського бізнесу, зокрема, з органічним виробництвом.
  • Максимальні рівні залишків (MRL). Біоконтрольні продукти мають переваги для культур, орієнтованих на експорт, завдяки гнучкості у вимогах щодо залишкових речовин.

 

 

Оскільки індустрія біологічних засобів швидко зростає, щотижня на ринок виходить багато компаній. Під час вибору біологічного продукту або партнера фермери повинні тісно співпрацювати з людьми та перевіреними компаніями, які мають наукове підґрунтя та підтверджені результати, щоб забезпечити покупку надійного рішення.

Corteva Agriscience, міжнародна сільськогосподарська науково-технологічна компанія, працює з фермерами, щоб зрозуміти, що потрібно їхнім полям на агрономічному рівні, щоб продовжувати впроваджувати рішення, які є перевіреними, передбачуваними та захищають кінцеві результати сезону. Один зі способів, яким Corteva виконує цю обіцянку, — це забезпечення того, щоб її велике портфоліо біологічних засобів було перевіреним і передбачуваним. Компанія проводить широкі дослідження та тестування продуктів, які вона виводить на ринок, і також працює з ученими та фермерами по всьому світу, щоб тестувати ці продукти та визначати, як фермери можуть використовувати їх для досягнення найкращих результатів. Тільки продукти з підтвердженою ефективністю стають частиною портфеля біологічних засобів Corteva, які допомагають фермерам адаптуватися до змін клімату та скорочувати викиди на фермі. 

Андре Негрейрос, керівник комерційного підрозділу Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі

Останні новини

05.05.2025
13.08.23
ЯК АГРОБІЗНЕС ЦЬОГОРІЧ ДОПОМАГАЄ МОБІЛІЗОВАНИМ СПІВРОБІТНИКАМ ТА ЇХНІМ РОДИНАМ
Станом на початок березня 2025 середній відсоток мобілізованих співробітників у агрокомпаніях станов...
05.05.2025
12.38.13
СТАТИСТИКА.ЗАКУПІВЕЛЬНІ ЦІНИ НА ЗЕРНО В УКРАЇНІ НА 5 травня 2025 РОКУ
Середньозважені ціни закупівлі зернових та олійних культур в Україні на умовах CPT термінали, E...
05.05.2025
12.22.14
НАЗВАНО ПРИЧИНИ СКОРОЧЕННЯ УКРАЇНОЮ ЕКСПОРТУ АГРОПРОДУКЦІЇ
Україна у квітні 2025 року експортувала 4,1 млн т продукції АПК, що на 23,4% менше аналогічного пока...
05.05.2025
12.02.22
НА БУКОВИНІ З'ЯВИТЬСЯ БАГАТОГАЛУЗЕВИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК ІЗ ПЕРЕРОБКИ ЯГІД І ФРУКТІВ
Індустріальний парк «Фруктова індустрія» створять на території  Чернівецької област...
05.05.2025
11.33.40
ІННОВАЦІЇ. БІОПРЕПАРАТИ — НОВИЙ РУБІЖ В АГРОВИРОБНИЦТВІ
Традиційні засоби захисту рослин відігравали і продовжують відігравати ключову роль у забезпеченні п...
04.05.2025
16.52.11
СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ З ФУТБОЛУ
Сьогодні, 4 квітня, настала довгоочікувана для спортивних уболівальників Тернопільщини подія –...
04.05.2025
16.25.22
ВЕСНЯНА ПОСІВНА НА ЛЬВІВЩИНІ В РОЗПАЛІ
Сільськогосподарські підприємства Львівщини завершили сівбу ранніх ярих зернових і зернобобових куль...
04.05.2025
15.32.05
НА БУКОВИНІ СТВОРЯТЬ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ФРУКТОВА ІНДУСТРІЯ»
У селі Коболчин Сокирянської міської територіальної громади створять індустріальний парк «Фрук...
Всі новини